همراهان عزیز، قبل از  اقدام به خرید، با توجه به تغییرات نرخ ارز، جهت استعلام قیمت و موجودی حتما با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با ما:

باران دیجی مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر در دیجی‌کالا عرضه می‏‏‏‌شوند.

باران دیجی با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

علی کریمی/ مدیر وب سایت

باران دیجی در سراسر ایران

در هر کجای کشور عزیزمان که هستید، می توانید از خدمات و کالاهای با کیفیت ما بهره مند شوید.

0
بودجه
0
کارمندان
0
دفاتر
0 k
محصولات فروخته شده
0 k
مشتریان ما

چرا باران دیجی ؟

01. مشتری محوری

به بهینه‌سازی تجربه‌ی مشتری توجه فوق‌العاده‌ای اعطا می‌کنیم. مبتنی بر داده‌ها فکر و اقدام می‌کنیم. به صداقت و شفافیت باور داریم. می‌دانیم که برای ایجاد اعتماد باید آن را خودمان بسازیم.

02. نتیجه‌‌گرایی

به‌نتیجه رساندن کار اهمیت فوق‌العاده‌ای برای ما دارد. با ژرف‌نگری به‌ مسائل می‌پردازیم. پیش‌قدمی، مسئولیت‌پذیری و تعهد از ویژگی‌های بارز ماست. بهره‌وری درست از کلیه‌ی منابع مالی و غیر مالی برای ما اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. الگوی عملی یکدیگر هستیم. در عین وابستگی حداقل به‌یکدیگر، با هم بسیار هم‌سو و هم‌مسیر هستیم.

03. کار گروهی

به صداقت و شفافیت باور داریم. می‌دانیم که برای ایجاد اعتماد باید آن را خودمان بسازیم. نگاه متفاوت داشتن مانع از تعهد ما نمی‌شود. ما همواره به‌دنبال ارتباط مؤثرتر هستیم. برای ایجاد بهترین تیم، بهترین‌ها را جذب می‌کنیم. همواره مشتاقیم شبکه‌ی ارتباطی خود را گسترش دهیم و از آن بهره‌ بگیریم.

X
سبد خرید بستن