همراهان عزیز، قبل از  اقدام به خرید، با توجه به تغییرات نرخ ارز، جهت استعلام قیمت و موجودی حتما با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید با روش های ارتباطی با ما آشنا شوید.

با استفاده از شماره تماس های موجود در فروشگاه، بصورت تلفنی یا از طریق فشردن دکمه چت بصورت آنلاین می توانید از خدمات پشتیبانی فروشگاه کامپیوتر باران استفاده نمایید.

فروشگاه باران دیجی همواره سعی کرده در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشد، لذا با در نظر گرفتن ترافیک متقاضیان و ساعت درخواست شما، اپراتورها با سریعترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

شما عزیزان می توانید عدم رضایت خود را در خصوص نحوه یا زمان پاسخگویی از طریق شماره تماس بصورت تلفنی به ما اطلاع دهید تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی کنیم.

برخی محصولات بصورت کادو یا قرعه کشی بصورت رایگان برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، تمامی محصولات فروشگاه باران دیجی شامل خدمات پشتیبانی خواهند بود. مگر محصولاتی که بدون گارانتی بودن آنان در محصول ذکر شده باشد.

اکثریت محصولات دارای گارانتی معتبر می باشند، برخی از محصولات فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و در حال حاضر متاسفانه امگان اعمال گارانتی بر روی محصولات بدون گارانتی وجود ندارد.

X
سبد خرید بستن